Wyjazdy last minute w ostatniej chwili

Wiele osób twierdzi, że wczasy last minute w Polsce wyniosły ich dużo drożej, niż skorzystanie z propozycji biura turystycznego, które oferuje wakacje last minute w obcych krajach. Szczególnie atrakcyjne są oferty, które wymagają szybkiego zdecydowania się lub dotyczą pobytu pod koniec sezonu letniego.

Wiele osób twierdzi, że wczasy last minute w Polsce wyniosły ich dużo drożej, niż skorzystanie z propozycji biura turystycznego, które oferuje wakacje last minute w obcych krajach. Szczególnie atrakcyjne są oferty, które wymagają szybkiego zdecydowania się lub dotyczą pobytu pod koniec sezonu letniego. Gdzie warto się udać i czy wakacje zagraniczne rzeczywiście są lepsze od tych w kraju? Najpopularniejsze kraje, do których ściągają turyści z całego świata, to m.in. Włochy, Grecja czy Chorwacja.

Dla wielu osób wylegiwanie się na włoskiej plaży jest o wiele bardziej komfortowe, niż przebywanie nad Bałtykiem, gdzie pogoda nie zawsze sprzyja morskim kąpielom i opalaniu na gorącym piasku. Do obcego kraju przyciąga też związana z nim historia i zabytki z dawnych epok. Tutaj ogromnym zainteresowaniem cieszy się np. Grecja, w której można zobaczyć ruiny starożytnych świątyni, a także odwiedzić miejsca, w których rozgrywały się - znane ze szkolnych podręczników – bitwy oraz historie przekazywane przez mity.

zobacz więcej: http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/

spoko wtorek, 02 luty 2016 - 10:40 pm | | Fotoksiążki
Użyte znaczniki: ,