Moje marzenie wycieczki zagraniczne

oferty wakacyjneBardzo interesuje mnie kultura innych krajów i lubię tam wyjeżdżać. Chętnie zwiedzam ciekawe miejsca i chodzę na długie spacery, by odetchnąć atmosferą miasta. Dlatego też chętnie jeżdżę na wycieczki zagraniczne, łącząc turystykę zorganizowaną z własnymi potrzebami.

Bardzo interesuje mnie kultura innych krajów i lubię tam wyjeżdżać. Chętnie zwiedzam ciekawe miejsca i chodzę na długie spacery, by odetchnąć atmosferą miasta. Dlatego też chętnie jeżdżę na wycieczki zagraniczne, łącząc turystykę zorganizowaną z własnymi potrzebami.

Najchętniej wyjeżdżam w miejsca nieco nietypowe. Jeżeli wycieczka zagraniczna ma być dla mnie udana, powinna dać mi coś, czego do tej pory nie widziałam. Najbardziej lubię połączenia dwóch opcji, to znaczy zwiedzanie typowych miejsc w sposób nietypowy i odwiedzanie miejsc zapomnianych czy nieatrakcyjnych pod względem turystycznym. Kiedy szukam wycieczki zagranicznej, sprawdzam, czy jest ona w stanie zaoferować mi coś, co zaspokoi moje oczekiwania.
Najbardziej chyba zapadła mi w pamięć wycieczka zagraniczna w miejsce bardzo typowe, to jest do Wiednia. Wydawać by się mogło, że nic nowego w tak oklepanym mieście nie może mnie zaskoczyć. A jednak okazało się, że był to jeden z najciekawszych wyjazdów. Zwiedziłam takie rejony miasta, o jakich nigdy nie marzyłam i zobaczyłam rzeczy zaskakujące. Ta wycieczka zagraniczna naprawdę zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zatem teraz, kiedy planuję następne, marzę o tym, by była chociaż w niewielkim stopniu podobna.
Wszystkie moje wycieczki zagraniczne dokumentuję, robiąc mnóstwo zdjęć. Mam wiele ogromnych albumów i chętnie je przeglądam, planując wyjazdy czy po prostu wspominając. Lubię to robić, bo w jakiś sposób zatrzymuję piękne chwile, a równocześnie mam wrażenie, że podsycam to uczucie, jakie dają mi wycieczki zagraniczne - zobacz http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl/. Wracam z nich odprężona i wypoczęta, a tak zwany akumulator mam naładowany na najbliższe miesiące. Teraz zresztą w planach jest kolejna wycieczka zagraniczna i wiążę z nią wielkie nadzieje. Już się cieszę na wrażenia, jakie na pewno mnie tam czekają.

spoko wtorek, 02 luty 2016 - 09:23 am | | Fotoksiążki
Użyte znaczniki: , ,