Film o fotoksiążce

jak zaprezentować fotoksiążkę

Co powinien przedstawiać firm o fotoksiążce ? Kilka podstawowych informacji o niej oraz informacji związanych z jej zaprojektowaniem. Warto zaprezentować zależności związane z programami oferowanymi przez producentów. Są to przynęty na które ma się złapać klient warto więc je uświadamiać. Inna przynętą jest posługiwanie się hasłłem fotoksiążka najtaniej . Jeśli coś ma być najtańsze to nie może być najlepsze. Wiadomo jest, ze wiąże sie to z jakością, trwałością, wygodą. Nie szukajmy więc najtańszych fotoksiążek lecz najtańszych wśród najlepszych.

Fotoksiążka najtaniej

kliknij w powyższy link aby zobaczyć ciekawą ofertę


Potrzebny jest projekt do wykonania fotoksiążki i fotoalbumu

- standardowo za 1 rozkładówkę czyli 2 strony płaci się od 10 zł wzwyż wtedy projekt wykonywany przez producenta

producenci fotoksiążek

Skąd wziąć program do zaprojektowania fotoksiążki

  •  udostępniają go za darmo producenci fotoksiążek. Można go pobrać ze strony internetowej producenta.
  •  Program ten należy zainstalować na swoim komputerze
  •  Programy są różne i mają różne możliwości.
  •  darmowy program pobrany od danego producenta pozwala przesłać projekt tylko do niego. Tak więc pobierając program zdeterminowani jesteśmy do wykonania fotoksiążki tylko u niego.
  •  niektórzy producenci udostępniają program działający online na stronie internetowej. Zazwyczaj ma on mniejszą zakres możliwości niż programy instalowane na komputerze użytkownika.

Ilość opcji w programie

- im więcej opcji tym większe możliwości twórcze i większe możliwości zrobienia ciekawego projektu

- im więcej opcji tym większa możliwość popełnienia błędów, które będą psuć efekt końcowy

Czas na opracowanie projektu zależny jest od :

  • umiejętności posługiwania się programami do edycji graficznej
  • sprawności posługiwania się komputerem
  • stopnia skomplikowania i intuicyjności programu

Pomijając bardzo proste programy online do stworzenia prostych projektów fotoksiążek - na wykonanie atrakcyjnego projektu trzeba poświęcić od kilku do kilkunastu godzin.

Bardzo często trzeba do tego dołożyć czas na wykonanie retuszu zdjęć. Niestety zdjęcia z aparatu wymagają korekty kolorystycznej, kontrastu, wydobycia szczegółów w jasnych partiach obrazu lub ciemnych miejscach obrazu

Aby zrobić dobry projekt fotoksiążki trzeba dobrze poznać program, zapamiętać jakie opcje gdzie są dostępne, poznać zakres ich działania. Tak naprawdę pierwsza samodzielnie zaprojektowana fotoksiążka jest testem, sprawdzianem. Po jej wydrukowaniu widać co należałoby zmienić, poprawić. Każda kolejna fotoksiążka będzie coraz lepiej i ciekawiej zaprojektowana.

spoko niedziela, 12 październik 2014 - 7:08 pm | | Fotoksiążki